poniedziałek, 3 czerwca 2013

Zapomniałam... ( Dzień Matki i Święcenie Diakonatu )

Przeglądam teraz fotki i odkryłam, że zapomniałam Wam pokazać jeszcze jedną kartkę, która przygotowałam na Dzień Matki :)
Wykorzystałam papiery z Galerii Papieru oraz często ostatnio spotykany na blogach motyw ramki. W końcu udało mi się zdobyć ten zestaw owalnych wykrojników oraz trójliścia i teraz nie mogę się opanować w wycinaniu... Na liście ( Magnolia - Rose Leaf ) polowałam od dawna, szczególnie jak podziwiałam prace Doroty_mk, ale jakoś nigdzie ich nie było, uratował mnie sklep Na Strychu, zakupu dokonałam w minutę po otrzymaniu newslettera z nowościami... xD Kwiaty także pochodzą z tego sklepu.Jakiś czas temu miałam przyjemność przygotować całe mnóstwo zaproszeń na święcenia Diakonatu. Zaproszenia są skromne, miały zawierać motyw krzyża z "przerzuconą" stułą oraz być w beżowo-kremowych kolorkach. Przygotowałam dwie wersje, wybrana została ta po lewej, z ciemniejszym tłem:
Muszę tu wspomnieć niestety o fatalnym wyjmowaniu wyciętego motywu krzyża z tych Spellbinders'owych wykrojników. Można dostać załamania nerwowego, papier się drze, targa, a element po wyciągnięciu wygląda jakby był... no nie powiem skąd... Przy 150 takich zaproszeniach i ręcznym wygładzaniu, strasznie żałowałam, że wymyśliłam taki wzór....


Tym optymistycznym akcentem 
i "w tych pięknych okolicznościach przyrody... 
i ten... 
niepowtarzalnej..."

( uwielbiam "Rejs", a Wy?) 

- pozdrawiam cieplutko!

3 komentarze:

donka66 pisze...

Wspaniałe, takie delikatne. Wyjmowania wycinanek nie zazdroszczę. Ja tak mam z listkami, często rezygnuję z wycinania z tego powodu.

cyga pisze...

Piękne kartki, na kłopoty z wyjmowaniem polecam włożenie kalki lub papieru do pieczenia pomiędzy wykrojnik a papier.

Arleta pisze...

wspaniałe