poniedziałek, 20 października 2014

Kartka ślubna w barwach jesieni

Witajcie!

     Mamy w tym roku taką piękną, kolorową jesień, pełną słońca i ciepła, aż chce się wciąż robić karteczki w tym klimacie! Dlatego dzisiaj w ramach mojej inspiracji dla Was w Digi-scrap.pl przygotowałam karteczkę ślubną,  z jesiennymi kwiatami i pięknym stempelkiem Puchilinki "Młodej Parze". Oczywiście wzorowałam się na karteczkach niedoścignionego ideału - Klaudii Kszp, ale jak to z ideałami bywa, pozostają wciąż niedoścignione :) 
     Nareszcie też dotrała do mnie pzresyłka z wymarzonym wykrojnikiem - poniższe listki, który widziałam na innych pracach w necie, a nigdzie nie mogłam znaleźć. Dopiero na warsztatach z Magiczną Kartką Marcia podpowiedziała mi, gdzie mam uderzyć i... udało się! Napisałam do właścicielki sklepu SCRAP SHOP, zamówiłam i MAM, MAM, MAM! Strasznie się cieszę! Pewnie będę namiętnie stosować ;-)
     Murek na papierze ILS powstał dzięki masce cegiełkowej Latarni Morskiej.Dziękuję za Wasze odwiedziny i strasznie miłe przyjęcie mojego "mrocznego" notesu :) Wasze komentarze i maile są straszliwie miłe! Dziękuję!


4 komentarze:

"Szalka" - Agnieszka pisze...

Fajna ta karteczka, chociaż kolorystyka taka raczej nie ślubna. Ale kompozycja kartki bardzo mi się podoba

niezwykły zakątek pisze...

bardzo mi się podoba - lubię niekonwencjonalne podejście do tematu :)

Nika pisze...

Bardzo fajna kartka - podoba mi się takie podejście do ślubnego tematu:))

Ti-Tinka pisze...

Wyglada rewelacyjnie, moim zdaniem nie każda kartaka na slub musi być biała, taka bardziej sie wyróżnia wsród kilkudziesięciu krateczkę, które młodzi zawsze dostają :)