piątek, 4 lipca 2014

Podziękowanie dla Wychowawczyni i dyplomy dla pierwszaków

Ostatni dzień szkoły już dawno za nami, świadectwa schowane głęboko w szufladzie, a ja tu wyskakuję z takimi tam... 
         No cóż, wcześniej nie było okazji, a mam Wam do pokazania klika podziękowań dla nauczycieli. 
         Dzisiaj chciałabym zaprezentować podziękowanie, które nie miało być zwykłą kartką ( w sensie - otwieraną ), tylko czymś na kształt dyplomu umieszczonego w teczce lub ramce. Myślałam, myślałam i wymyśliłam :)  Przygotowałam kartę z życzeniami i podziękowaniem, a zamiast "teczki" wykonałam z jednego arkusza papieru scrapbookingowego coś na kształt ramki, zamkniętej przeźroczystym wiekiem. Może dość gadania i dziwnych opisów, niech zdjęcia opowiedzą wszystko same:

          Dla dzieci kończących pierwszą klasę miałam przygotować dyplomy, "niskobudżetowe" :) Chodziło o to, aby odbiegały od tych, wręczanych standardowo, aby były bardziej kolorowe i miały "odstające" elementy. Ze względu na ograniczone koszty, postawiłam na elementy wycięte z papierów scrapbookingowych. Baloniki wycinałam ręcznie ( ach niestety.....), muszę chyba kupić jakiś dziurkacz, bo bardzo już nie chciałabym robić tego ponownie....

Dla dziewczynek tekst umieszczony został w różowej ramce, a dla chłopców - w niebieskiej:


A tak prezentują się wszystkie dyplomy - moc pracy!
 Pozdrawiam ciepło w te piątkowe przedpołudnie! Pogoda piękna, słoneczko świeci - zapowiada się świetny weekend! Życzę Wam udanego wypoczywania!

3 komentarze:

Sowiarnia pisze...

Kartka cudna, uwielbiam to połączenie kolorów w Twoim wykonaniu :) A dyplomy naprawdę fajne i urocze, podziwiam za to ręczne wycinanie baloników :)))

joyanna pisze...

Świetny pomysł z kartko-ramką Super wyszło. Z dyplomami miałaś sporo pracy ale efekt bardzo fajny

Paseczkowa pisze...

O woooow jestem pod mega wrażeniem!