wtorek, 10 grudnia 2013

Inspiracja z digi stemplami i wyniki wymianki przydasiowej

Witam Was ciepło!

Dziś rano tak przymroziło, że mąż nie potrafił otworzyć drzwi z samochodu :(  
Fajnie byłoby mieć ogrzewany garaż...... Na szczęście teraz wyszło słoneczko, więc niedługo sie pewnie ociepli :)

Dziś chciałam Wam pokazać trochę zaległości.
Na pierwszy ogień karteczka, jaką przygotowalam na najnowsze wyzwanie Digi-scrap.pl. Dla odmiany jest to kartka urodzinowa, w zupełnie niezimowych kolorach. Wykorzystałam stempel Camea oraz Napis Urodziny 3D. Macie okazję także zrobić pracę w innym klimacie, bo tematem wyzwania jest "Dowolna praca". Zapraszam!


Chciałabym tez pochwalić się moją prywatną wymianką z Oliwką z bloga Oliwkowe Pasje.  Oliwka poprosiła mnie o przydasie wykrojnikowe, a ja ją o biżutki i szydełkowe kwiatki, bo sama nie bardzo umiem to robić. Oto co otrzymałam:Kwiatków pewnie będzie mi bardzo szkoda umieszczać na karteczkach..... są takie piękne:


 A do Oliwki wysłałam pudełko porzydasi oraz w paczuszce-niespodziance słodkości i herbatki:resztę fotek "kradnę" z bloga Oliwki, bo nie ja nie zrobiłam, niestety:
No i to by było na tyle....

Biegnę kontynuować porządki..........


Życzę Wam dużo ciepełka i słoneczka :)


3 komentarze:

el pisze...

wow , ale cudeńka otrzymałaś i cudeńka wysłałaś . Świetne są wymianki , bo to takie niespodzianki są przyjemne a wszystkiego nie można umieć zrobić . Ja też kwiatuszków nie potrafię zrobić . Kartka w moich kolorach , super

Anonimowy pisze...

przychodzę do Ciebie na bloga podziękować Ci raz jeszcze za wspaniałą wymiankę :) teraz to mam porządny zapas wycinek chyba na cały rok ;) dzięki!
A kartka piękna, prześliczne kolorki!

Sowiarnia pisze...

Kartka ślicznie wyszła, a wymianka - widać, że "gruba" i konkretna :)