wtorek, 8 stycznia 2013

Notesy męskie dwa

Pisałam w przedostatnim poście o zamówieniu na trzy notesy. Dziś chciałabym pokazać pozostałe dwa notesy, przygotowane dla mężczyzn. Pierwszy z nich jest dla: "Andrzeja, świeżo po studiach - po robotyce z zacięciem informatycznym". Wykorzystałam cudną kolekcję papierów powlekanych folią oraz wykrojniki Tima Holtz'a z zębatkami - pierwszy raz użyłam ich do wycinania z filcu. Oto efekt:

Jakość zdjęć znów nie najlepsza, ale fotki robiłam przy sztucznym oświetleniu, późnym wieczorem ponieważ z samego rana notesy poleciały w daleki świat, więc musicie mi wybaczyć....

         Drugi notes to wariacja na temat wcześniejszego mojego notesu z zębatkami ( na życzenie Zamawiającej ), zmieniłam wnętrze i układ okładki. Ten notes przygotowany został dla pana, który z zawodu jest elektronikiem. Papiery głównie z Scrap Pasji, ale wykorzystałam też kropkowany papier ze Scrap.com.pl i jednolity brąz z Lemonade :)
Dziękuję wszystkim, którzy dotrwali do końca tego przydługaśnego posta..... ;-)

Życzę miłego dnia !4 komentarze:

Iwa pisze...

Ten drugi to tak jakby dla mojego Kostka ;), ale on jeszcze na takie prezenty za mały ;p
A na poważnie, oba notesy piękne :)

Elunia pisze...

Wspaniałe męskie notesy :))

Joanna pisze...

Prawdziwie męskie ;) Koła zębate prezentują się świetnie ;)

Pani Torbalska pisze...

Bardzo męskie notesy, dopasowane wedle życzenia do każdego pana - to jest coś. Oprawa pomysłowa. Motyl na okładce wygląda jak żywy, co świadczy o poziomie wykonanej pracy. Zamówień pewnie jest bez liku.