niedziela, 10 października 2010

Dzień Nauczyciela :)

Właśnie skończyłam ostatnią ( tak naiwnie sobie myślę ) partię karteczek na ten Szanowny Dzień... Ponieważ czasu nie było zbyt dużo na przygotowywanie mnogości projektów, postanowiłam bazować na jednym wzorze, zmieniając tylko kolorystykę. Praktycznie każda karteczka jest inna, choć niekiedy różni się tylko kolorem listków czy różyczek. Trzy są dla nauczycieli - mężczyzn, więc była prośba o ograniczenie ozdób... z czym u mnie ciężko... Hehehe! Niektóre są w pudełkach, gdyż takie było życzenia Zamawiającego, reszta będzie wręczana w kopertach. Kartki są dość spore - 15 x 19,5 cm.

Papiery pochodzą głównie ze scrap.com.pl i ILS
Wykrojniki z Świata Pasji a dziurkacze brzegowe i narożnikowe oraz motyl - z kolekcji Marthy Stewart, kupione w  Craft4You
Kwiatki papierowe są dostępne w większości sklepów z materiałami do scrapbookingu, choć w każdym w trochę innych kolorach.

Użyłam także Brokatu w kleju Diamond Stickles z Rangera; perły w płynie Perlen Pen Gold z Viva Decor; papieru w płynie Paper Effects White z firmy Rayher oraz perły w płynie na rosę - Perlen Pen Transparent z Viva Decor. Wszystko to dostępne jest w Świecie Pasji i Craft4You. 


 
 


Wszystkim nauczycielom życzę wszystkiego najlepszego! 
Przede wszystkim: siły i wytrwałości, 
cierpliwości i wiary, 
uśmiechu na co dzień
i nieograniczonych pokładów wyrozumiałości !

:)


Brak komentarzy: