wtorek, 6 października 2015

Po bardzo długiej przerwie.....

Witajcie!

Jeśli jeszcze w ogóle ktoś tutaj zagląda.... Nie było mnie bardzo długo, złożyło się na to kilka spraw, a potem jakoś ciężko było zacząć ;-) Zmobilizowałam się dzisiaj całymi siłami i piszę. Myślę, że teraz będę codziennie zanudzać Was moimi nowymi pracami, a także nagromadzonymi zaległościami. A jest tego, oj sporo..... Myślę też o jakimś miłym Candy w ramach przeprosin i zachęty, do ponownego zaglądania do mnie, więc pilnujcie, na dniach się pojawi jakieś małe rozdawnictwo :)

Na początek chciałam pokazać Wam coś, co mnie ostatnio pochłonęło na dobre, a mianowicie decoupage oraz decu mieszane ze scrapbookingiem. Namiętnie maluję drewniane skrzyneczki ( i nie tylko skrzyneczki ) ! Jednak mam nadzieję, że osoby siedzące w tej dziedzinie od dawna - wybaczą mi niedociągnięcia, no - ja się dopiero uczę....

Oto moja pierwsza próba decoupage: tak wiem, są zmarszczki.... ale to w końcu rękodzieło... :)

Wewnątrz pudelka umieściłam karteczkę, nawiązującą do wieczka szkatułki, można zapisać kilak slow do osoby obdarowanej:


Po pudełku poszłam na całość i postanowiłam nadać nowe życie butelkom po winie :) Jedna stoi w kuchni i służy jako dozownik do soku malinowego, a druga podpiera przewodniki na mojej półce z książkami :) Część z Was widziała je zapewne w wyzwaniu Szuflady:
Nie martwcie się, karteczek też mam Wam sporo do pokazania..... Dzisiaj może turkusowa ślubna, z Parą Młoda na rowerze: w końcu po przysiędze muszą tworzyć zgrany tandem.... Przygotowałam ją do naszej Szufladowej gazetki, a tekturki sponsorowała Wycinanka:

Bardzo dziękuję tym, którzy dotrwali do końca i przejrzeli ten post, będzie mi miło gościć znów Was codziennie!

Życzę wszystkim miłego, słonecznego dnia!


8 komentarzy:

Sowiarnia pisze...

Ja zaglądam :) i cieszę się, że wróciłaś, mam nadzieję na dobre :) Bardzo fajnie, że wzięłaś się za decu, ta butelka z dozownikiem jest świetna! Pozdrawiam cieplutko :)

Angi pisze...

Super, że wróciłaś ;) I to w jakim pięknym stylu. Szkatułka decu cudo! Ślubna karteczka piękna, uwielbiam taki styl twoich kartek ;)
Zasypuj pracami, zasypuj, mi to nie przeszkadza :D

Nika pisze...

Bardzo fajnie sobie radzisz z decoupage - zmarszczki na serwetkach z czasem będą coraz mniejsze:))

mam_i_ja pisze...

piękne prace!

Ti-Tinka pisze...

Śliczne prace ;)
Fajnie że wróciłaś ;)

ewinka Nowa pisze...

Piękne prace ,zmarszczek nie widzę na skrzyneczce ,butelki też cudnie wyglądają :-)))

Ludkasz pisze...

Pięeeekne prace:) Dobrze,ze wróciłaś:)

Asio pisze...

Piękny powrót :)