piątek, 8 sierpnia 2014

Podziękowanie dla trenera

Od nowego roku szkolnego nasz syn zmienia szkołę i klub sportowy, w którym gra w piłkę ręczną. W podziękowaniu dla poprzedniego trenera przygotowałam kartkę w kształcie piłki do ręcznej właśnie. Dla ozdoby dodałam kilka kwiatków, choć Maks uznał, że jest to całkowicie zbędne, o czym długo starał się mnie przekonać... :) Jak widać byłam nieugięta hehehe! Kartkę umieściłam w pudełku, chciałam jednak zaznaczyć, że nie chodzi tu o piłkę nożną, bo takie jest każdego pierwsze skojarzenie, więc wycięłam sylwetkę piłkarza ręcznego, mam nadzieję, że teraz dokładnie wiadomo o co biega... 

Całość jest na bazie szarego papieru o fakturze skóry, natomiast papiery w kropeczki są z Galerii Papieru. Kwiatki kupiłam w sklepiku Na Strychu.

Kartkę prezentuję także jako inspirację do nowego wyzwania w Szufladzie pt."Sport". Zapraszam Was do wzięcia udziału w naszej zabawie: wytyczne są tym razem bardzo łatwe: praca ma jednoznacznie kojarzyć się z jakąś dyscypliną sportu. I już! Mam fajne nagrody, więc warto się skusić :)
Zobaczcie jakie prace przygotowały pozostałe dziewczyny z naszego Szufladowego zespołu:


***

Mam nadzieję, że kartka się trenerowi spodobała, Maks wręczył ją dopiero po obozie sportowym, na jakim był ze swoją dotychczasową drużyną, tam się bowiem pożegnał. Teraz będzie się z nimi spotykał po drugiej stronie boiska :) Może być ciekawie...

Dziękuję za Wasze miłe słowa pod poprzednim postem i maile jakie otrzymałam, ciesze się, że zachęciłam Was do odwiedzenia tego pięknego zakątka naszego kraju, jakim jest Ziemia Kłodzka!

Pozdrawiam i ściskam!

4 komentarze:

Olga Szewczyk pisze...

Wspaniała kartka, na pewno ucieszy obdarowanego!

Kasia B. pisze...

Genialna!!!!!

Sowiarnia pisze...

Widziałam w Szufladzie i aż szczęka mi opadła - kartka jest po prostu fantastyczna! :-)

Ti-Tinka pisze...

rewelacyjny pomysł i jak precyzyjnie wykonana ;)