wtorek, 14 stycznia 2014

Kartka - stojaczek na Dzień Dziadka

   Próbuję się jakoś ogarnąć po chorobie Dominiki... Pierwszy raz miała przepisany antybiotyk, bo już "domowe" sposoby nic nie dawały i oczywiście musiała dostać na niego uczulenia... Cały ubiegły tydzień przeleciał nie wiadomo gdzie, choć w sumie mogłabym powiedzieć, że w przychodni... Na szczęście jest już poprawa i mam nadzieję, że w najbliższych dniach pożegnamy się całkowicie z tym paskudem!

  Otrzymałam zamówienie na kartkę - stojaczek z okazji Dnia Dziadka, z miejscem na dwa zdjęcia, których wymiary podała mi Klientka oraz prośbą, aby stylistycznie i kolorystycznie wzorować się na tej karteczce. Jest tu więc połączenie szarości z pięknym, choć rzadko stosowanym na kartkach - żółtym. Szkoda, że to już ostatnie moje kawałeczki tego papieru, spodobało mi się to zestawienie kolorów.

A oto kartka - pierwowzór:


Dla tej samej Klientki przygotowałam także karteczkę z okazji Dnia Babci, tutaj akurat nie ma się czym bardzo chwalić, ponieważ to praktycznie kopia tej wcześniejszej, z jedynie małymi modyfikacjami :)Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!


3 komentarze:

joyanna pisze...

Super zestawienie kolorystyczne na "Dziadkowej" kartce

Sowiarnia pisze...

Obie śliczne :)

Ewa S. pisze...

Rzeczywiście papier jest zachwycający - zrobiłaś z niego świetne karteczki! Zachęciły mnie do podróży w czasie, więc ruszyłam sobie na mały rekonensans u Ciebie - co krok to znalazłam jakąś pięknotę!