poniedziałek, 9 września 2013

Kilka newsów i Pamiątka Chrztu

... ależ ja miałam tydzień!!!! Masakra

W poniedziałek mój małżonek postanowił zakupić sobie nowe buciki, a raczej zupełnie niegustowne kozaczki w kolorze białym ;-)Ponieważ małżonek musiał dalej pracować ( przynajmniej częściowo ) byłam ( i jestem dalej...) jego kierowcą, asystentką, tragarzem i pomocą wszelaką :) 

Maks rozpoczął rok szkolny jako uczeń 4 klasy, więc wszystko nowe, do ogarnięcia, mnóstwo spraw i lekcji do odrobienia. W tym wszystkim moja córcia, która ma etap wspinania się na wszystko co tylko się da ( nawet jeśli nikt tego nie przewidział ).

Dodatkowo zmagałam się z "maleńkim" zamówieniem w ilości 203 sztuk, które dziś poleciało w świat:


Na zdjęciach nie wygląda tak imponująco...


Oczywiście pracowałam także "twórczo", ale nie miałam czasu Wam nic pokazać, więc teraz nadrabiam zaległości. Na pierwszy ogień karteczka w pudełku z okazji Chrztu Świętego. Miała być przygotowana na wzór tej Pamiątki, ale w innych kolorach.


A na koniec chciałabym się nieskromnie pochwalić.... 
 .... otóż będę miała przyjemność inspirować Was swoimi pracami
jako członek DT Digi Scrap!
 


Jeszcze raz dziękuję obecnym Projektantkom za zaufanie i fakt, że wybrały właśnie mnie do swojego grona :)

Pozdrawiam Was cieplutko i dziękuję za odwiedziny !

5 komentarzy:

attea atea pisze...

Twoje prace-zachwycające!!!A znając Ciebie,wiem,że dasz sobie radę z pięknym białym kozaczkiem męża,synkiem w "dorosłej "klasie i wspinającą się córcią!!!!

joolaa pisze...

szczęka mi opadłą na widok pierwszych fotek - nie dość, że cudne, to jeszcze ta ilość! Podziwiam, a reszta równie świetna! Trochę mniej podoba mi się but mężowski - jakiś taki bez wyrazu - może pomyślisz o jakimś tuningu :))) bo trochę odstaje od Twoich prac ;) pozdrawiam cieplutko!

Sowiarnia pisze...

Gratuluję :)
A zamówienie faktycznie imponujące :)

Grejsi pisze...

Dziękuję dziewczyny :)

Kasia pisze...

Piękna produkcja zaproszeń! Bardzo podoba mi się również karteczka na chrzest:) Tobie gratuluję wstąpienia w szeregi DT Digi Scrap, a małżonkowi życzę, aby nóżka szybko się zrastała!