czwartek, 12 września 2013

Milość w kolorze pomarańczowym

Ciągnąc temat zaległości, miałam ostatnio okazję przygotować komplet dla młodej pary - kartkę w pudełku oraz skarbonkę. Zamawiająca prosiła o kartkę prostą, nawiązującą stylem do zaproszeń jakie na owy ślub otrzymała. Znajdowała się na nich rycina młodej pary leżąca na łące, całość utrzymana w wesołym, a nawet zabawnym stylu, z mocnymi kolorami. Dodatkowo Klientka życzyła sobie, aby na kartce znalazł się motyw marchewki, ponieważ takie nazwisko nosi Pan Młody. Fajnie mi się pracowało nad tym kompletem, czasem bowiem bywa tak, że od razu ma się pomysł i aż się człowiek pali, by wreszcie usiąść do roboty.....
Zdjęcia niestety fatalne, robione w firmie męża, tuż przed wysyłką, bo zapomniałam zrobić je wcześniej...Kartka i pudełko:
W końcu wykorzystałam do tej pracy zestaw stempli, który kupiłam parę lat temu i tak sobie leżały i leżały, bo jakoś nie było okazji... Celowo nie kolorowałam postaci, nawiązując do wspomnianych zaproszeń. Kontury pociągnęłam jednak transparentnym perlen pen'em, aby nieco uwypuklić rysunek.


Skarbonka:
 Dziękuję za tak liczne odwiedziny ostatnimi czasy, bardzo mnie cieszą :)
Jeszcze bardziej cieszą komentarze, dlatego bardzo za nie dziękuję!

Pozdrawiam cieplutko!

4 komentarze:

Joanna pisze...

Kolorystyka super ! A marchewki mnie rozbawiły :) nie ma to jak osobisty akcent ;)

Modrak pisze...

Świetny komplecik!
Bardzo mi się podoba takie humorystyczne potraktowanie tematu, bo czasami to strasznie pompatycznie traktuję się te śluby i wesela.
A tak jest oryginalnie i sympatycznie.

Nágela pisze...

Absolutely adorable and very fun!

Kasia pisze...

Świetny komplecik i bardzo fajne nawiązanie do nazwiska pana młodego :)