piątek, 15 kwietnia 2011

Mega Scrap

Dawno mnie nie było... cóż, zawalona robotą jestem i wciąż nie mogę się nadziwić, że czas tak szybko leci a doba ma tylko 24 godziny.... Obiecuje się poprawić i już od następnego tygodnia systematycznie wstawiać posty. 
Na dobry początek chciałam pokazać "mega scrapa", którego robiłam na zamówienie, jako prezent dla pewnego bardzo sympatycznego małżeństwa, obchodzącego swoje 55 gody :) Na życzenie Zamawiającej zamazałam twarze, ale myślę, że nie to jest tu najważniejsze. 
Wszystkie zdjęcia skanowane i przerabiane ( sepia, mgła i przycięcia ), całość utrzymana w brązach. Nie zastosowałam zbyt wielu zdobników, ponieważ po pierwsze wszystko umieszczone jest w antyramie, a więc musiało być "płasko", a po drugie ozdobniki nie powinny odwracać uwagi od zdjęć. Powiem jeszcze tylko, że to chyba największa praca, jaka wykonywałam i na początku trochę mnie przeraziły wymiary dostarczonej antyramy - 60 x 90 cm, ale potem jak już się za nią wzięłam, to bardzo fajnie mi się zaczęło wszystko układać: górna cześć ( złota ) to chronologicznie ustawione fotki od najmłodszych lat Jubilatów, potem już razem z córkami a następnie wnukami; dolna część ( kremowa ), to aktualne zdjęcia najbliższych członków rodziny. 
1 komentarz:

wiola pisze...

Świetna praca - efekt końcowy jest rewelacyjny!:-)