sobota, 12 lutego 2011

Wyzwanie Hopmart'u nr 15


Tym razem na kolejne wyzwanie w Hopmarcie miała być praca, której motywem przewodnim jest słowo "ROWER". Postanowiłam wyjść poza konwencje karteczkowo-notesowo-scrapową i nie będę ukrywać, że pomysł przyszedł mi do głowy natychmiast po przeczytaniu wytycznych wyzwania. Niestety nadmiar pracy spowodował, że dopiero dziś udało mi się zrealizować, dosłownie na ostatnią chwilę to, co od tygodnia chodzi mi po głowie. 
Wykonałam zawieszkę na ścianę, która teraz już zdobi przedpokój naszego mieszkanka. Bazę wycięłam z kartonu rysując najpierw jej zarysy na podstawie podejrzanych w necie wzorów rowerów kobieco-miejskich ( moje marzenie tak a'propos...). Koła potraktowałam najpierw ciemnobrązowym tuszem a potem craccle accents. Rama jest bordowo - brokatowa, gdyż rower jak już wspomniałam to damka :). Szprychy oraz łańcuch to nic innego jak wdzięczna dratwa, a złote elementy jak pedały, trzonki kierownicy oraz błotniki pokryte są złotym perlen pen'em. Dodatkowe ozdoby to naklejane diamenciki, kwiaty, perełki w płynie oraz złote wstążeczki. Mój syn jest zachwycony, więc czego chcieć więcej......
Dobrze, kończę już, bo chyba zanadto się rozpisałam... xDI efekt końcowy - zawieszka już na ścianie:Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego weekendu!

9 komentarzy:

jelonkaa pisze...

O mamo! Jakie cudo.

IDA pisze...

Swietny jest :)

Agnes Borysewicz pisze...

świetna praca :)

Margo pisze...

Super! Piękny!

malinka01 pisze...

Cudenko i genialny pomysl

Skrapka pisze...

wyjście poza konwencje scrapowe okazuje sie ciekawym wyjsciem, nawet bardzo, bardzo
:) swietna praca
dziekujemy za udział w zabawie hopmartu
iwona

Ewelina pisze...

Przecudowny rower

joyanna pisze...

Ależ super pomysł i świetna ozdoba :)

Ataboh pisze...

kolejny dowód, że dobrze trafiłam