piątek, 21 stycznia 2011

Pudełeczko...

Ponieważ ostatnio zaopatrzyłam się ( ponownie...) w Galerii Papieru w ich najnowszą kolekcję papierów, zupełnie już nie miałam gdzie podziać papierów o wymiarach 15 x 15cm. Na duże ( 30,5 x 30,5 cm ) mam specjalne kartony, a te "małe" zawsze się gdzieś pętały i w sumie często o nich zapominałam. Do tego wszystkiego doszła większa ilość tagów i innych obrazków, więc postanowiłam zrobić z tym porządek ( ponieważ z zasady jestem bardzo uporządkowaną osobą ). Zaświtała w głowie pewna myśl i już nie mogłam się od niej uwolnić. Zamiast realizować zamówienia ( które potem musiałam nadrobić w nocy...) zrobiłam sobie pudełko, etui czy jak tam je nazwać na wspomniane szpargały.

Użyłam kolekcji Herbaciany Ogród z ILS, kwiaty z Scrap.com.pl i Scrap Pasji; z tego ostatniego pochodzi też zielonkawozgniły tusz;  dziurkacz Martha Stewart Motyl oraz brzegowy z Craft4You

a tu już z wypełnieniem:

:)

4 komentarze:

zuziucha pisze...

Super.Ja również powinnam sobie zrobić jakieś pudełka na moje rzeczy.Zwykle zajmuje mi jakieś 20 minut odszukanie tego co akurat mi potrzebne. No ale jakoś czasu brak... I weny na takie akurat rzeczy. Twój foldero-etui piękny!

vairatka pisze...

Świetny pomysł!!! Jestem właśnie na etapie organizowania mojego skrapowego warsztatu i szukam inspiracji :) Twoje pudełeczko nie dość, ze użyteczne, to jeszcze piękne :)

betti400 pisze...

Zakochałam się w tym pudełku:) Jest prześliczne:)

Pozdrawiam serdecznie:)

http://www.betti400.blogspot.com/

nimucha pisze...

Pojemniczek jest przepiękny! I do tego pożyteczny :)